ମୁଣ୍ଡଳି ବ୍ରିଜ ପାଖ ମହାନଦୀରେ ଫସିଥିବା ହାତୀକୁ ଉଦ୍ଧାର ଲାଗି ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଅପରେସନ

କଟକ : ଦୀର୍ଘ ୫ ଘଣ୍ଟାରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ସମୟ ଧରି ମୁଣ୍ଡଳିରେ ଫସିଥିବା ହାତୀକୁ ଉଦ୍ଧାର ଲାଗି ଆରମ୍ଭ ହେଲା ‘ଅପରେସନ ଗଜ ଉଦ୍ଧାର’ । ଚନ୍ଦକାରୁ

Read more

ଆଜିଠୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ୩ ଦିନିଆ ଦିଲ୍ଲୀ ଗସ୍ତ, ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୬ରେ ମାଓ ପ୍ରଭାବିତ ରାଜ୍ୟ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବୈଠକରେ ଯୋଗଦେବେ, ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ ଓ ପୋଲିସ ଡିଜି ମଧ୍ୟ ବୈଠକରେ ଯୋଗଦେବେ, ୧୦ଟି ମାଓ ପ୍ରଭାବିତ ରାଜ୍ୟର ବୈଠକ ଡାକିଛି କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହ ବିଭାଗ

Read more

ରାଜ୍ୟରେ ଦିନକରେ ଆଉ ୫୩୯ କୋରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ଆଉ ୬ ମୃତ

ରାଜ୍ୟରେ ଦିନକରେ ଆଉ ୫୩୯ କୋରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ଆଉ ୬ ମୃତସଂଗରୋଧରୁ ୩୧୬ ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରୁ ୨୨୩ ରୋଗୀ ଚିହ୍ନଟ ।୫୩୯ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ

Read more

ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଆଇପିଏସ୍ ଜଳଦ କୁମାର ତ୍ରିପାଠୀ ହେଲେ ରାଜ୍ୟର ମୁଖ୍ୟ ସୂଚନା କମିଶନର

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ତାମିଲନାଡ଼ୁ ପୂର୍ବତନ ପୁଲିସ ଡିଜି ତଥା ୧୯୮୫ ବ୍ୟାଚର ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଆଇପିଏସ୍ ଜଳଦ କୁମାର ତ୍ରିପାଠୀ ହେଲେ ରାଜ୍ୟର ପରବର୍ତ୍ତୀ ମୁଖ୍ୟ ସୂଚନା କମିଶନର।

Read more

SCBରେ ଆଉ ଜଣେ ଇକ୍‌ମୋ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ରୋଗୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଏସ୍‌ସିବିରେ ଇକ୍‌ମୋ ସେବା ଆରମ୍ଭ ପରେ ଚତୁର୍ଥ ରୋଗୀ ଭାବେ ଆଖି ବୁଜିଲେ, ମୃତକ ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ମହିଳା; ସେ ପ୍ରଥମେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ

Read more

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ମାଲକାନଗିରି ମୋଟୁ ଥାନା IIC ସୁଶାନ୍ତ ସାହୁ। କଟକ ଫୁଲନଖରା ଆସୁଥିବା ବେଳେ ଖୋର୍ଦ୍ଧାରେ ୨ ଲକ୍ଷ ୮୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ସହ ଧରାପଡ଼ିଲେ IIC ସୁଶାନ୍ତ ସାହୁ । ଗାଡ଼ିରେ ଟଙ୍କା ଥିବା ନେଇ ସନ୍ତୋଷ ଜନକ ଉତ୍ତର ଦେଇପାରିଲେନି । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ କଟକ ଓ ମୋଟୁ ବାସଭବନରେ ଭିଜିଲାନ୍ସର ଚଢ଼ାଉ

Read more

ବଲାଙ୍ଗିର ଜିଲ୍ଲାକୁ ୮୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର ପ୍ରକଳ୍ପ ଭେଟିଦେଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ବଲାଙ୍ଗିରରେ ୪୭୮ କୋଟିର ୭୫ଟି ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦ୍‌ଘାଟନ ଓ ଶିଳାନ୍ୟାସ ପାଟଣାଗଡ଼ରେ ୧୧୫.୭୧ କୋଟିର ୨୩ଟି ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦ୍‌ଘାଟନ ଓ ଶିଳାନ୍ୟାସ ଟିଟିଲାଗଡ଼ରେ ୨୩୩.୧୪ କୋଟିର ୩୦ଟି ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦ୍‌ଘାଟନ ଓ ଶିଳାନ୍ୟାସ

Read more

ଆଜି ବଲାଙ୍ଗିର ଗ୍ରସ୍ତ ରେ ଯିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ, ବଲାଙ୍ଗୀରବାସୀଙ୍କୁ ଭେଟି ଦେବେ ୬୦୦ କୋଟିର ପ୍ରକଳ୍ପ, ଟିଟିଲାଗଡ଼ରେ ବାଣ୍ଟିବେ ସ୍ମାର୍ଟ ହେଲ୍‌ଥ କାର୍ଡ, ଜିଲ୍ଲା ସଦର ମହକୁମାରେ ନବ ନିର୍ମିତ ବସ୍ ଟର୍ମିନାଲ ଲୋକାର୍ପିତ କରିବେ,ପ୍ରଥମେ ଟିଟିଲାଗଡ଼ ଯିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ,ପିଇବା ପାଣି ପ୍ରକଳ୍ପ, ରାଜେନ୍ଦ୍ର ବିଶ୍ବ ବିଦ୍ୟାଳୟର ନୂତନ କୋଠାର ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିବେ,ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହରିଶଙ୍କର ପୀଠରେ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ବିକାଶମୂଳକ ପ୍ରକଳ୍ପ ଉଦଘାଟନ କରିବେ

Read more