ବଲିଉଡର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଫ୍ୟାସନ୍ ଡିଜାଇନର୍ ପୁଅରୁ ଝିଅ ପାଲଟିଲେ

ବଲିଉଡର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଫ୍ୟାସନ୍ ଡିଜାଇନର୍ ପୁଅରୁ ଝିଅ ପାଲଟିଯାଇଛନ୍ତି। ସେ ହେଲେ ସ୍ୱପ୍ନିଲ ସିନ୍ଦେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ନୂତନ ନାମ ଏବଂ ଚେହେରା ସହିତ ଦୁନିଆରେ ନିଜ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। ସ୍ୱପ୍ନିଲ ମାତ୍ର ୩୯ ବର୍ଷ ବୟସରେ ସାୟଶା ସିନ୍ଦେ ହୋଇଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏଠାରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ସଂଘର୍ଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡ଼ିଛି। ନିଜର ପରିଚୟ ବଦଳାଇବା ପରେ ସାୟଶା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ମନ କଥା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ, ନିଜକୁ ଏକ ନୂତନ ପରିଚୟ ଦେବା ପରେ ସାୟଶା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ନୋଟ୍ ଲେଖିଛନ୍ତି। ସାୟଶା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ପିଲାଦିନରୁ ମୁଁ ଏକା ବଞ୍ଚିବା, ଯନ୍ତ୍ରଣା ଏବଂ ଅନେକ ଚାପ ସହିଛି। ୨୦ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମୁଁ ମୋର ସତ୍ୟକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ସାହସ ପାଇଲି ଏବଂ ମୁଁ ଏଥିରେ ପ୍ରକୃତରେ ଖୁସି। ମୁଁ ସମଲିଙ୍ଗୀ ବ୍ୟକ୍ତି ନୁହେଁ। ମୁଁ ଜଣେ ଟ୍ରାନ୍ସଓମ୍ୟାନ୍।’ ସାୟଶା ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସ୍କୁଲ ଏବଂ କଲେଜ ଦିନରେ ସମସ୍ତ ପୁଅ ମୋ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହୁଥିଲେ। କାରଣ ମୁଁ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଭିନ୍ନ ଥିଲି। ତା’ପରେ ମୁଁ ଏକ ଏପରି ସତ୍ୟରେ ବଞ୍ଚୁଥିଲି ଯାହା ମୋର ନୁହେଁ। ମୁଁ ସେହି ସମୟରେ ମୋତେ ଶ୍ୱାସରୁଦ୍ଧ ଅନୁଭବ ହେଉଥିଲା। ମୁଁ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଭିନ୍ନ ଜିନିଷ ଦେଖିଛି। ଯାହା ମୁଁ କେବେ କଳ୍ପନା କରି ନ ଥିଲି।

Leave a Reply

Your email address will not be published.