“ଏମରଜେନ୍ସି” ଫିଲ୍ମର ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ କଲେ ଅନୁପମ ଖେର ; ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଜୟ ପ୍ରକାଶ ନାରାୟଣଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ

ଅଭିନେତା ଅନୁପମ ଖେର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫିଲ୍ମ ‘ଏମରଜେନ୍ସି’ ର ପ୍ରଥମ ଲୁକ୍ ପୋଷ୍ଟର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ଅଭିନେତା ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ ଚରିତ୍ର ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜରୁରୀକାଳୀନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅନୁପମ ଖେରଙ୍କୁ ‘ଭାରତ ରତ୍ନ’ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ ରାଜନେତା ଜୟ ପ୍ରକାଶ ନାରାୟଣ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ।

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ନିଜର ପ୍ରଥମ ଲୁକ୍ ପୋଷ୍ଟର ସେୟାର କରିବାବେଳେ ଅନୁପମ ଖେର ମଧ୍ୟ ଏକ କ୍ୟାପସନ ଲେଖିଛନ୍ତି । ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ନିର୍ଭୟରେ ପ୍ରଶ୍ନକର୍ତ୍ତା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରି ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ଓ ଅନୁଭବ କରୁଛି, କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଲୋକ ନାୟକ ଜେପି ନାରାୟଣ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରି ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ଫିଲ୍ମରୁ ତାଙ୍କର ଲୁକ୍ ପୋଷ୍ଟର ମଧ୍ୟ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ।

“ଏମରଜେନ୍ସି” ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାଧ୍ୟମରେ ଦେଶର ସବୁଠୁ ବଡ ରାଜନୈତିକ ଘଟଣା ପରଦାକୁ ଅଣାଯିବ। ତତ୍କାଳୀନ ଭାରତୀୟ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ଜୁନ୍ ୨୫, ୧୯୭୫ ରେ ସାରା ଦେଶରେ ଜରୁରୀକାଳୀନ ପରିସ୍ଥିତି ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା। ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆନ୍ଦୋଳନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ସମସ୍ତ ବିରୋଧୀ ଦଳ ଏକାଠି ହୋଇ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆନ୍ଦୋଳନରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ

Leave a Reply

Your email address will not be published.