କନ୍ନଡର ଫେମସ ଆକ୍ଟର ପୁନୀତ ରାଜକୁମାରଙ୍କ ହଠାତ୍ ଦେହାନ୍ତ ଖବରକୁ ଶୁଣି ; ୧ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ବେଳେ ଦୁଇ ଜଣ ହୃଦଘାତରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି

ଚେନ୍ନାଇ: ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ କନ୍ନଡର ଫେମସ ଆକ୍ଟର ପୁନୀତ ରାଜକୁମାରଙ୍କ ହଠାତ୍ ଦେହାନ୍ତ ହେବା ସମଗ୍ର ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳାଇ ଦେଇଛି । ସେପଟେ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବରକୁ ସହଜରେ ବିଶ୍ବାସ କରିପାରୁନାହାଁନ୍ତି ଫ୍ୟାନ୍ସ । ଜଣେ ଫ୍ୟାନ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ବେଳେ ଦୁଇ ଜଣ ହୃଦଘାତରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ସବୁ ମହଲରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି । ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ କର୍ଣ୍ଣାଟକର ଚାମରଜନଗର ଜିଲ୍ଲାର ହନୁର ତାଲୁକର ମାରୁରୁ ଗାଁର ଜଣେ ୩୦ ବର୍ଷର ଯୁବକଙ୍କ ହୃଦଘାତରେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ମୃତ ଜଣେ ହେଲେ ମୁନିୟାପ୍ପା । ପେଷାରେ ଜଣେ କୃଷକ ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଦୁଇ ପିଲା ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି । ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ମୁନିୟାପ୍ପା ପାୱାର ଷ୍ଟାରର ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଫିଲ୍ମକୁ ବିନା ବିଫଳରେ ଦେଖୁଥିଲେ। ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ତାଙ୍କର ପ୍ରିୟ ତାରକାଙ୍କର ହୃଦଘାତ ହୋଇଥିବା ଜାଣି ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ସେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅପଡେଟ୍ ଦେଖୁଥିବା ଟେଲିଭିଜନ୍ ସାମ୍ନାରେ କାନ୍ଦୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା। ଛାତି ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେବା ମାତ୍ରେ ସେ ତଳେ ଖସିପଡ଼ିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ପୋନ୍ନାଚି ପ୍ରାଥମିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ହୃଦଘାତ ହେତୁ ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା। ରିପୋର୍ଟରେ ଆହୁରି କୁହାଯାଇଛି ଯେ ମୁନିୟାପ୍ପା ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ସାତ ବର୍ଷ କାମ କରୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ସେ ନିଜ ଜନ୍ମ ସ୍ଥାନକୁ ଫେରିଆସିଥିଲେ। ସୁପରଷ୍ଟାରର ଆଉ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ମଧ୍ୟ ବେଲାଗାଭିର ସିନ୍ଦୋଲି ଗାଁରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି। ପର୍ଶୁରାମ ଡେମାନନାଭାର ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କର ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଥିଲେ ଓ ଟେଲିଭିଜନ୍ ଆଗରେ ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ ଭାବରେ କାନ୍ଦୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କର ଏକ ହୃଦଘାତ ହୋଇଥିଲା ଓ ଶୁକ୍ରବାର ରାତି ୧୧ଟା ସମୟରେ ତାଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଥିଲା । ଏହା ମଧ୍ୟ ଜଣାଯାଉଛି ଯେ ଅଭିନେତାଙ୍କର ଆଉ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରି ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି । ସେହିପରି ଜଣେ କର୍ଣ୍ଣାଟକରେ ଏହି ଦୁଃଖଦ ଖବର ଶୁଣିବା ପରେ ନିଜ ହାତ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଛନ୍ତି । ମୃତକଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ରାହୁଲ ଗାଦିଭଦ୍ଦରା ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ତାଙ୍କ ଘରେ ପୁନୀତଙ୍କ ଫଟୋକୁ ସମ୍ମାନ ଜଣାଇବା ପରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣା କର୍ଣ୍ଣାଟକର ବେଲାଗାଭି ଜିଲ୍ଲାର ଆଥାନିରେ ଘଟିଛି। ତାଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଦେଖି ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ସେ ନିଜ ଘରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇବା ପୂର୍ବରୁ ପୁନୀତଙ୍କ ଫଟୋରେ ଫୁଲ ଚଢ଼ାଇ ଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.